Studniówka 2014 Karczma Viking – Stara Kiszewa

By admin | Styczeń, 21, 2014 | 2 comments

Już tylko 100 dni do matury, a może aż i 100 dni :) Zespół Jocker Band sezon studniówek 2014 rozpoczął 18 stycznia w Karczmie Viking w Starej Kiszewie. Bal studniówkowy 2014 miał zespół szkół nr.1 z Kościerzyny – Ekonomik. Balety, balety i jeszcze raz balety do białego rana.

Jocker Band wystąpił w raz z Dj. Były wspólne śpiewy i tańce z maturzystami. Atmosfera zabawy wspaniała, zaś karczma Viking to piękne i zarazem urokliwe miejsce na takie imprezy. Pyszne jedzenie, doskonała obsługa – zespół jocker band poleca Karczmę Viking w Starej Kiszewie na studniówki, wesela i nie tylko. Piękny zielony dach pokryty trawą jest tzw. wisienką na torcie tego pięknego miejsca. Wszystkim uczestnikom studniówki dziękujemy za wspaniałą zabawę i życzymy powodzenia na maturze. Czekamy z niecierpliwością na fotki od naszych fotografów i uczestników tak aby szybko było je można zobaczyć na naszej stronie i powspominać studniówkę. :)

studniowka_koscierzyna_ekonomik_2014

impreza_studniowka

wodzirej_studniówka

macarena jocker band

studniówka 2014 ekonomik Kościerzyna

zespół na studniówkę z dj wodzirejem

2 Responses to Studniówka 2014 Karczma Viking – Stara Kiszewa

  • imprezy dla firm gliwice

    DZIĘKUJĘ ZA ŚWIETNĄ OBSŁUGĘ I PRZEMIŁĄ ATMOSFERĘ.
    !!!!! SZCZERZE POLECAM !!!!!

  • Steven

    Joanna i Michał, :Dziękujemy za świetną oprawę muzyczną nsezago wesela! Zespf3ł porwał naszych gości do tańca już od pierwszej melodii, dużym atutem zespołu była rf3żnorodność granych utworf3w muzycznych oraz ciekawych i śmiesznych zabaw Chłopaki do samego końca utrzymywali tempo zabawy oraz bawiących sie na parkiecie gości, a trwało to do białego rana. Dzięki wielkie, tak trzymać!!! gorąco polecamy !

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress